Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Private
si: පුද්ගලික

en: yes
si: ඔව්

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම
