Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Private
ta: தனிப்பட்ட

en: yes
ta: ஆம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: none
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: no
ta: இல்லை
