Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: yes
te: అవును

en: Description
te: వివరణ

en: Scheme
te: పథకం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Name
te: పేరు

en: no
te: కాదు
