Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Private
uk: Приватне

en: yes
uk: так

en: Description
uk: Опис

en: Scheme
uk: Схема

en: none
uk: немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: no
uk: ні

en: Class
uk: Клас
