Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Private
af: Privaat

en: yes
af: ja

en: Description
af: Beskrywing

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam
