Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: yes
az: bəli

en: Description
az: İzahat

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: no
az: yox
