Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: yes
bg: да

en: Description
bg: Описание

en: none
bg: не

en: Name
bg: Име

en: no
bg: не
