Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: yes
bo: ཡིན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: no
bo: མིན
