Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Private
ca: Privat

en: yes
ca: sí

en: Description
ca: Descripció

en: Scheme
ca: Esquema

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: Class
ca: Classe

en: Stream wrapper
ca: Embolcall del sistema
