Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Private
cs: Soukromé

en: yes
cs: ano

en: Description
cs: Popis

en: Scheme
cs: Schéma

en: none
cs: žádné

en: Name
cs: Jméno

en: no
cs: ne

en: Class
cs: Třída
