Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Private
da: Privat

en: yes
da: ja

en: Description
da: Beskrivelse

en: Scheme
da: Skema

en: none
da: ingen

en: Name
da: Navn

en: no
da: nej

en: Class
da: Klasse
