Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Name
dz: མིང་།
