Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: yes
el: ναι

en: Description
el: Περιγραφή

en: none
el: κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: no
el: όχι

en: Class
el: Κλάση
