Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Private
eu: Pribatua

en: yes
eu: bai

en: Description
eu: Azalpena

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: no
eu: ez
