Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: yes
fil: oo

en: Description
fil: Paglalarawan

en: none
fil: wala

en: Name
fil: Pangalan
