Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Private
gl: Privado

en: yes
gl: si

en: Description
gl: Descrición

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: no
gl: non

en: Class
gl: Clase
