Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Private
gu: ખાનગી

en: yes
gu: હા

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ
