Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Private
he: פרטי

en: yes
he: סוגים

en: Description
he: תיאור

en: Scheme
he: סכמה

en: none
he: ללא

en: Name
he: שם

en: no
he: לא
