Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: yes
hy: այո

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: no
hy: ոչ
