Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Private
id: Privat

en: yes
id: ya

en: Description
id: Deskripsi

en: Scheme
id: Skema

en: none
id: tidak ada

en: Name
id: Nama

en: no
id: tidak

en: Class
id: Kelas
