Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: yes
is: já

en: Description
is: Lýsing

en: none
is: engin

en: Name
is: Nafn

en: no
is: nei
