Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Private
ja: プライベート

en: yes
ja: はい

en: Description
ja: 説明

en: Scheme
ja: スキーマ

en: none
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: no
ja: いいえ

en: Class
ja: クラス
