Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: yes
ka: დიახ

en: Description
ka: აღწერა

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: no
ka: არა
