Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Private
kk: Жеке

en: yes
kk: Иә

en: Description
kk: Сипаттама

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты
