Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Scheme
kn: ಸ್ಕೀಮ್

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Class
kn: ವರ್ಗ
