Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Private
ku: تایبەت

en: yes
ku: بەڵێ

en: Description
ku: دەربارە

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: no
ku: نەخێر
