Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Private
lt: Privatus

en: yes
lt: taip

en: Description
lt: Aprašymas

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: no
lt: ne

en: Class
lt: Klasė
