Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Private
lv: Privāts

en: yes
lv: jā

en: Description
lv: Apraksts

en: Scheme
lv: Shēma

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: no
lv: nē
