Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Private
mn: Хувийн

en: yes
mn: тийм

en: Description
mn: Тайлбар

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: no
mn: үгүй
