Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Private
mr: खाजगी

en: yes
mr: हो

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: none
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव
