Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်
