Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Private
ne: निजि

en: yes
ne: हो

en: Description
ne: विवरण

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: no
ne: हैन
