Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: yes
nn: ja

en: Description
nn: Beskriving

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: no
nn: nei

en: Class
nn: Klasse
