Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Private
oc: Privat

en: yes
oc: òc

en: Description
oc: Descripcion

en: Scheme
oc: Esquèma

en: none
oc: pas cap

en: Name
oc: Nom

en: no
oc: non
