Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: no
pa: ਨਹੀਂ
