Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Private
pl: Prywatne

en: yes
pl: tak

en: Description
pl: Opis

en: Scheme
pl: Schemat

en: none
pl: brak

en: Name
pl: Nazwa

en: no
pl: nie

en: Class
pl: Klasa
