Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Private
ru: Приватный

en: yes
ru: да

en: Description
ru: Описание

en: Scheme
ru: Схема

en: none
ru: нет

en: Name
ru: Название

en: no
ru: нет

en: Class
ru: Класс
