Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Private
sk: Súkromné

en: yes
sk: áno

en: Description
sk: Popis

en: Scheme
sk: Schéma

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: no
sk: nie

en: Class
sk: Trieda
