Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: yes
sl: da

en: Description
sl: Opis

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime
