Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: yes
sq: po

en: Description
sq: Përshkrimi

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: no
sq: jo
