Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Private
sv: Privat

en: yes
sv: ja

en: Description
sv: Beskrivning

en: Scheme
sv: Schemaläggning

en: none
sv: ingen

en: Name
sv: Namn

en: no
sv: nej

en: Class
sv: Klass
