Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: none
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்
