Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Private
th: ส่วนตัว

en: yes
th: ตกลง

en: Description
th: คำอธิบาย

en: none
th: ไม่มี

en: no
th: ไม่
