Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Private
tr: Özel

en: yes
tr: evet

en: Description
tr: Açıklama

en: none
tr: hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: no
tr: hayır

en: Class
tr: Sınıf
