Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Private
ug: شەخسىي

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: no
ug: ياق
