Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Private
ur: نجی

en: yes
ur: جی ہاں

en: Description
ur: وضاحت

en: none
ur: کوئی نہیں
