Storage API stream wrappers (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Private
vi: Riêng tư

en: yes
vi: có

en: Description
vi: Mô tả

en: Scheme
vi: CSDL

en: none
vi: không có

en: Name
vi: Tên

en: no
vi: không

en: Class
vi: Lớp
