Storefront (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: up
bs: gore

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Navigation
bs: Navigacija

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)
