Storefront (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Home page
cy: Hafan

en: Links
cy: Dolenni

en: Search
cy: Chwilio

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: up
cy: i fyny

en: Go to parent page
cy: Ewch i dudalen rhiant

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Help
cy: Cymorth

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: User login
cy: Mewngofnod defnyddiwr

en: Request new password
cy: Gofyn am gyfrinair newydd

en: Create new account
cy: Creu cyfrif newydd

en: You are here
cy: Rydych yma

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
