Storefront (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: up
dz: ཡར།

en: Go to parent page
dz: རྩ་ལག་ཤོག་ལེབ་ལུ་སོང་།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Request new password
dz: ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།
